Доставка кур'єром. 

    comercio eletronico transporteКур'єрська доставка по території України здійснюється протягом 1-го - 2-х днів, у вихідні дні - за домовленістю. Після надходження заявки на продукцію, наш менеджер або кур'єр, в телефонному режимі або іншим зазначеним Вами способом, уточнює у Вас заявку та адресу для отримання доставки, після чого повідомляє суму замовленої продукції. Заявка, залишена Вами до 14-00, у міру можливості, здійснюється в день замовлення. Вартість доставки кур'єром - 30 гривень. Оплата здійснюється готівкою за накладною + оплата за доставку.

 Акція!!! При оформленні заявки, сума якої перевищує 1500 грн., Доставка кур'єром здійснюється безкоштовно.

Так само є можливість відправки продукції територією України провідними службами експрес - доставки.

NovaPoshta photo1autolyxgyunsel intimepost1

    При надходження заявки на продукцію , наш менеджер або кур'єр , в телефонному режимі або іншим зазначеним Вами способом , уточнює у Вас заявку та адресу для отримання доставки , після чого повідомляє суму , на яку було замовлено продукцію . Після уточнення заявки з нашим менеджером або кур'єром , на ваш мобільний телефон буде висланий номер товарно - транспортної накладної ( ТТН) , приблизна дата і місце доставки продукції на склад компанії. Термін доставки в першу чергу залежить від регіону доставки та обраної Вами служби . Про те , що вантаж прибув на склад , на вказаний у накладній мобільний телефон буде надіслано SMS- повідомлення з повідомленням про прибуття продукції . Отримання продукції здійснюється у відділенні служби доставки через накладений платіж. Для отримання посилки необхідно мати при собі паспорт громадянина України або водійські права , номер ТТН , здійснити оплату замовлення й послуги вантажоперевезення. 

   Для зручності є можливість, через вищевказані служби вантажоперевезень, надіслати посилку за адресою Вашого проживання, роботи, навчання. Вартість доставки на вказану Вами адресу складається індивідуально у вантажоперевізника і залежить від регіону і часу перевезення.

 Самовивіз.

    Ви можете самостійно забрати куплену продукцію з будь-якого офіційного офісу Коралового клубу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму
Âõîä
Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.