567815b4e483 Ось ви і завагітніли. Звичайно ж, потрібно продовжувати добре і смачно харчуватися і вживати додаткових збагачувачі харчування та вітаміни.

 Вагітна жінка - це унікальна жінка. Це зовсім інший організм, який вимагає зовсім іншого підходу, ніж проста людина. Мало того, що в організмі вагітної жінки зріє нове життя, це життя має бути здоровою.

 Для нормального розвитку маленького життя і здоров'я майбутньої дитини, вагітна жінка повинна дотримуватися кілька пересторог, кілька зобов'язань.

     Що потрібно вагітній жінці?

 Обов'язково додаткове споживання Вітамінів групи В. У нашій компанії представлений компонент, який містить всі необхідні вітаміни групи В. Для того, щоб вагітна жінка виносила здорову дитину і, головне, відчувала при цьому себе комфортно, для того щоб її не мучили токсикози та інші негативні впливу, які можуть бути пов'язані з вагітністю - Вітаміни групи В. Але це тільки частина додаткового живлення.

 Фолієва кислота обов'язково повинна бути в раціоні жінки. Вона потрібна для того, щоб у дитини і у самої жінки добре працювала нервова система, щоб формування органів проходило нормально, щоб нормально працювали всі клітинки і системи нового організму.

 Що ще потрібно вагітній жінці? Звичайно - полівітаміни. Той же Алтимейт, який жінка пила до вагітності, потрібно продовжувати пити і під час вагітності щодня по 1 таблетці на день. Вагітна жінка також повинна продовжувати приймати Вітамін Е, але дозування повинна бути знижена - 1/10 капсули два тижні, потім тиждень перерва.

 Крім усього іншого потрібно пам'ятати не тільки про вітаміни, але і про мінерали, оскільки наші процеси кровотворення, особливо обогащенность кров'ю залізом, дуже важливі для розвитку здорової дитини та особливо цей момент важливий під час пологів (через крововтрати). Організм жінки повинен добре і швидко відновитися, щоб потім вона могла приділити весь свій час маленькому дитинчаті.

 Для цього Міжнародний Кораловий Клуб пропонує Залізо і Селен. Це два необхідних мінералу, які стимулюють кровотворення і підтримують у нормі гемоглобін. Залізо і Селен - це абсолютно натуральні компоненти, здобуті з дна моря, з морських відкладень, це нормальні біологічно-засвоювані мінерали.

 Ще хотілося б сказати про додаткові жирах, які потрібно приймати. Все-таки ті рослинні масла, які ми приймаємо під час їжі (особливо під час вагітності), вони не завжди адекватно засвоюються організмом і, як правило, під час вагітності це позначається на стані шкіри жінки. Відбувається істотне збільшення обсягу живота та шкіра розтягується, не кажучи вже про внутрішніх органах, про матці, про промежини, яка буде відчувати навантаження під час пологів. Ці органи потрібно підготувати, щоб вони були еластичними, щоб не було ніде ні розривів та інших неприємних моментів. Стан шкіри і еластичність клітин і тканин потрібно підтримувати у хорошому стані. Для цього у нас є Омега 3/60 (незамінні жирні кислоти).

 Для гарного стану жінки і для того, щоб її нервова система адекватно реагувала на зовнішні подразники, наша компанія пропонує Лецитин. Він відновлює нервову тканину, не дозволяє перевантажувати її, сприяє розслабленню і спокійного сприйняття життя, жінка адекватно реагує на все, що відбувається, що, в свою чергу, сприятливо відіб'ється на дитині.

 Під час вагітності дуже важливим є питання мінерального живлення: з точки зору кровотворення (Залізо, Селен), але і з точки зору кальцієвого харчування. Зростаючий організм дитини вимагає кальцій, щоб формувалася його шкіра, кістки, нігті, вії, волоссячко і т. д. Дитина витягає з організму мами додатковий кальцій, і у жінки починаються проблеми з зубами, шкірою, нігтями і волоссям. Щоб цього уникнути, Міжнародний Кораловий Клуб пропонує Кальцій Меджик. Він заснований на натуральних мінеральних морських відкладеннях, містить велику кількість біологічно-усваиваемого кальцію, магнію та інших мікроелементів, які збагатять і оздоровлять організм вагітної жінки, і, звичайно ж, зміцнять організм дитини.

 Так само хотілося згадати про коралової воді Корал-Майн, прив'язуючись безпосередньо до стану вагітності. Коралова вода необхідна вагітній жінці, але бажано приймати Корал-Майн десь з 20 тижня вагітності, тому що вона стимулює капілярний кровообіг, знімає набряки і нормалізує роботу нирок до хорошого стану, не дозволяє застоюватися воді в організмі, і ближче до кінця вагітності вона буде сильніше впливати на кальцієвий обмін.

 Корал-Майн потрібно приймати в звичайній дозуванні (1 пакетик на 1,5 літра води, пити протягом дня). Ця вода біологічно усваиваемая. Вона засвоюється рівно настільки, наскільки це життєво важливо організму, а все інше виходить за допомогою нирок природним шляхом.

 Як додаткове харчування під час вагітності можна приймати Спіруліну, коктейль «Фіто-Енергія», який містить комплекс вітамінів і мінералів і додаткові лікарські речовини, які міститися в капусті, шпинаті і т.д. Рослини, з яких видобуваються ці речовини, вирощені на органічній грунті без додавання нітратів та інших негативних речовин.

      Тепер розглянемо продукти Коралового Клубу, які можуть грати роль «швидкої допомоги» при вагітності. 

 Корал-Майн, розведений на склянку теплої води і настояний 5-7 хвилин, врятує при нападах токсикозу, при отруєнні, при нападах астми і хвороб дихальної системи, при застуді і т. д.

 Якщо приймати Корал-Майн постійно на тлі продукту Молозиво, який чудово впливає на організм, і не є біостимулятором (Молозиво - натуральний імуномодулятор, відновлює імунну систему, допомагає боротися з інфекціями, з хронічними захворюваннями) - ви будете практично 100% здоровою людиною. Передозування Молозива бути не може - найкраще Молозиво рекомендують пити натщесерце - 1 капсула щодня для профілактики, і 5-6 і навіть 10 капсул (одноразово) при серйозних захворюваннях.

 Молозиво - наша первинна їжа, воно виділяється у будь-якого живого організму жіночої статі при народженні дитини. Молозиво Коралового клубу збирається в перші чотири години після отелення корів. Воно не обробляється хімічно, воно висушується при середній температурі, що дозволяє зберегти якість тих імуноглобулінів, які містяться в молозиво. Іммунностімуляціонние дії молозива ні в якому разі не впливають на роботу самої імунної системи, вони працюють автономно від імунної системи, що не перевантажують її, працюють за неї, в допомогу і для неї. Молозиво можна приймати і після народження малюка, воно знімає проблеми з шлуночком дитини, знімає коліки, покращує травлення і т. д.

 У якості «швидкої допомоги» застосовуйте Мікрогідрін. Він - найсильніший інтоксикаторів, відновлює сили організму, енергообмін організму, що дозволяє боротися з інфекціями і з різними захворюваннями. Передозування мікрогідріном так само бути не може, до 5 капсул одноразово, при необхідності по 3-4 рази на день - це негативно не впливає на організм - тільки користь!

 Дуже багато вагітних жінок, особливо на останніх термінах, через те, що у них зростаючий організм дитини споживає дуже багато кальцію, починають страждати зубами, починають хворіти зуби, випадає пломби, підвищується чутливість емалі, страждають ясна і т. д. У цьому випадку допоможе Мікробрайт, до складу якого входить Мікрогідрін. Він чудово відновлює чутливість емалі до нормального рівня, стимулює загоєння ясен. Мікробрайт є прекрасним засобом профілактики будь-яких захворювань зубів і ясен. Він дезінфікує порожнину рота і не дозволяє розмножуватися патогенним бактеріям, що дуже добре позначається на стані жінки, особливо вагітної.

 Як правило, у вагітної жінки, особливо починаючи із середньої фази вагітності і до кінця вагітності, виникають деякі проблеми з вагінальними виділеннями. Це пов'язано з тим, що імунітет вагітної жінки падає, організм дитинки забирає у жінки дуже багато сил, які відновити практично немає звідки (Молозиво цьому допоможе). Не забувайте також, що імунітет жінки залежить від її гемоглобіну (в цьому допоможе Залізо і Селен). Всі кандидози, які, як правило, загострюються або з'являються несподівано у деяких жінок, пов'язані зі злегка пригнобленої імунною системою. Самий унікальний продукт - це Сільвер-Макс (колоїдне срібло), яке допоможе жінці впоратися з цією проблемою. Досить кілька разів на тиждень підмиватися невеликою кількістю колоїдного срібла (бажано під час вагітності не вводити тампон з колоїдним сріблом, а просто підмиватися). Ні в якому разі не використовуйте для цього марганцівку - це дуже небезпечно і для життя дитини і для стану жінки! Тільки колоїдне срібло допоможе жінці позбутися всіх неприємних проявів «внизу».

 Колоїдне срібло - унікальний препарат, його можна бризкати в горло при ангіні та застуді, його можна закапувати в ніс при гаймориті і т. д. Їм можна користуватися, коли у людини творитися якась неприємність з очима (кон `юнктивіт або інші запалення слизової оболонки очей ).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму
Âõîä
Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.