glavnaia-cci  У 1997 році почала свою діяльність міжнародна компанія Кораловий Клуб ( Coral Club ) . З наступного, 1998 года Корал клуб прийшов на ринок Wellness. А починаючи з 1999 року, компанія співпрацює і просуває продукцію Американської компанії " RBC " ( Royal Body Care ). Продукцію Корал клуб ( Coral Club ) можна придбати на території більшості країн СНД, Європи та США .

 Міжнародний Кораловий Клуб ( Coral Club International ) вніс на наш ринок ряд якісних, високоефективних, виконаних за новітніми технологіями продуктів, таких як: коралова вода - « Корал -Майн », програма 14-ти денний очищення організму - «Коло Вада плюс », потужні антиоксиданти - « Мікрогідрін », «Н- 500» і багато інших. Дані продукти спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я.

Концепція здоров'я, розроблена компанією Корал клуб , має чотири основні кроки, спрямованих на створення сприятливого середовища для всього людського організму - її девіз: напоїти, нагодувати, очистити, захистити. Основою філософії Коралового клубу є відновлення, зміцнення і збереження здоров'я.

 А тому, основний напрямок у роботі Coral Club - це захист, профілактика, відновлення і корекція здоров'я за допомогою новітніх і грамотно складених оздоровчих програмних комплексів. Застосування цих програм призначено для відновлення і підтримки здоров'я людини, які розроблені провідними лікарями Академії здоров'я Coral Club International. Безпосередній керівник Академії здоров'я - Ольга Олексіївна Бутакова.

 деревоУсі програми призначені не тільки для відновлення втраченого раніше здоров'я, але також для зміцнення і підтримки в належному стані наявного . Для цього є всі необхідні інструменти - натуральні та унікальні продукти! Вся продукція розроблена для досягнення максимально - позитивного результату в максимально короткі терміни при мінімальних витратах часу і коштів.

 Кораловим клубом розроблені лише унікальні та високоякісні продукти , які частково і повністю забезпечують щоденну біологічну недостатність необхідних вітамінів і мінералів в повноцінному харчуванні - для підтримки здоров'я внутрішнього середовища організму.

 На нашому сайті Ви маєте можливість отримати доступ до повного каталогу продукції, який наданий компанією Кораловий клуб, до інформації щодо компанії, її новинам, новинкам, а так само отримати безкоштовну консультацію незалежного дистриб'ютора CCI, і купити вподобаний Вам продукт.

 

Коментарі   

0 #1 Про компанію Кораловий клубJetta 05.08.2018, 10:20
Thankѕ for finally writing about >Про компанію Кораловий клуб
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму

Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.