Гемосканування

091 Принципом роботи даного методу, є сканування краплі крові людини за допомогою темнопольного мікроскопа, який точно визначає об'ємне співвідношення плазми в крові, її клітинної частини і рухливість еритроцитів у плазмі, їх стан, сладж та агрегацію.

 Спеціаліст аналізує стан лейкоцитів і тромбоцитів, що, у свою чергу, дозволяє визначити, яка активність імунної системи людини та її здатність до самовідновлення. Також визначає наявність різного роду патологічних змін в клітинній частини - ехіноцітоза, анізоцитозу, пойкілоцтоза, що свідчать про наявність або відсутність патологічних відхилень.


 Аналіз крові за допомогою мікроскопа дає можливість визначити наявність, а також кількість в плазмі крові небажаних включень, які в нормальному стані мають бути відсутні (цукор, кристали холестерину, кристали сечової кислоти, грибки, бактерії тощо).

          Чим же гемосканування відрізняється від звичайного рядового клінічного аналізу крові?
   1. При клінічному аналізі лікар обстежує і оцінює не живі клітини крові, а при Гемосканування взята кров не піддається висушування, що в свою чергу дає можливість побачити за допомогою мікроскопа життя "живий" краплі крові. Спостереження формених елементів крові в їх природному середовищі і статичному русі, надає собою унікальну можливість визначати і оцінювати їх функціональні можливості.
   2. Клінічний аналіз передбачає застосування реактивів для фарбування і фіксації, навпаки, при гемосканування ніяких реактивів не застосовують, що в свою чергу дозволяє провести якісну оцінку чистоти плазми, наявність таких патогенних об'єктів як бактерії, паразитарні форми і т.д.
         

           Гемосканування також дозволяє:
• здійснити класифікацію сегментоядерних і паличкоядерних нейтрофілів, моноцитів, макрофагів, еозинофілів, базофілів; 
•оцінити активність нашої імунної системи, визначити здатність організму до самовідновлення;
• визначити наявність найпростіших, грибів, бактерій, личинок гельмінтів в плазмі, паразитів; цей метод дає можливість побачити клітини паразитів, не піддаючи їх спотворення фіксуючими препаратами, і спостерігати за взаємодією їх між собою.


mikroskop   

  Головна відмінність методики "фазово-контрастної діагностики" у світлі, що проходить через краплю крові. Також хотілося б відзначити, що основою даного методу є те, що навіть через двадцять хвилин після взяття крові, її клітини залишаються живими. А з цього випливає, що обстеження проводиться за «живий» краплі крові.
   

   Одним з головних факторів ефективності і точності такого методу діагностики - є підключення мікроскопа до комп'ютера. Завдяки цьому, можна точно визначити, в якому стані формені елементи, їх рухливість, форма, контури, склеєні вони один з одним, також є можливість визначити, в якому стані знаходяться тромбоцити, лімфоцити і лейкоцити. Даний метод комп'ютерної діагностики дає можливість дізнатися, в якому ж стані знаходиться безпосередньо плазма крові, чи має вона кристали холестерину, ортофосфорної і сечової кислот. І до всього, гемосканування дозволяє визначити наявність бактеріальної, грибкової, дріжджовий флори або ж личинок паразитів, наприклад, гельмінтів. 

    Исследование по капли крови проводится в Вашем присутствии. После чего следует консультация и индивидуальный подбор методов коррекции состояния здоровья, назначается поэтапное лечение и рекомендации. Записывается CD-диск с видео-результатами забора вашей крови.

 

 Методи лікування, що використовуються в Кораловому клубі, дозволяють відновити саморегулюючі функції організму, зміцнити здоров'я. 

  Записатися на тестування можна зателефонувавши за телефонами, зазначених у розділі «Контакти» або через форму «Задати запит», вказавши в темі «Заявка на обстеження».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму
Âõîä
Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.