biorezonansnaya diagnostika organizma na apparate oberon ili У компанії Міжнародний Кораловий Клуб працюють не тільки професіонали і фахівці, які можуть скласти оздоровчу програму, а й досвідчені лікарі, які обстежують Ваш організм і підберуть індивідуальну програму для лікування та оздоровлення особливостей саме Вашого організму.     

 Методи лікування, що використовуються в Кораловому клубі, дозволяють відновити саморегулюючі функції організму, зміцнити здоров'я.  

 Записатися на тестування можна зателефонувавши за телефонами, зазначених у розділі «Контакти» або через форму «Задати запит», вказавши в темі «Заявка на обстеження».

 

 

   Комп'ютерна діагностика «Оберон»

0-oberon-9 Комп'ютерна діагностика на новітній моделі апарата «Оберон» дозволяє продіагностувати, як один орган або систему органів, так і весь організм в цілому!

 

 Даний тип діагностики, що дуже важливо, не є томографією!
   

   У Вас є можливість дізнатися про стан своїх внутрішніх органів, вогнищах захворювання, а також отримати точний діагноз лікарями професіоналам, наприклад, будь-якого роду виразкова хвороба, міома, кіста, мастопатія, аденома, простатит, дисфункція щитовидної залози, дисбактеріоз, камені внутрішніх органів, ендокринні порушення і т.п.

 

           Гемосканування

091 Принципом роботи даного методу, є сканування краплі крові людини за допомогою темнопольного мікроскопа, який точно визначає об'ємне співвідношення плазми в крові, її клітинної частини і рухливість еритроцитів у плазмі, їх стан, сладж та агрегацію.

 Спеціаліст аналізує стан лейкоцитів і тромбоцитів, що, у свою чергу, дозволяє визначити, яка активність імунної системи людини та її здатність до самовідновлення. Також визначає наявність різного роду патологічних змін в клітинній частини - ехіноцітоза, анізоцитозу, пойкілоцтоза, що свідчать про наявність або відсутність патологічних відхилень.


 Аналіз крові за допомогою мікроскопа дає можливість визначити наявність, а також кількість в плазмі крові небажаних включень, які в нормальному стані мають бути відсутні (цукор, кристали холестерину, кристали сечової кислоти, грибки, бактерії тощо).

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму
Âõîä
Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.