Гемосканування

091 Принципом роботи даного методу, є сканування краплі крові людини за допомогою темнопольного мікроскопа, який точно визначає об'ємне співвідношення плазми в крові, її клітинної частини і рухливість еритроцитів у плазмі, їх стан, сладж та агрегацію.

 Спеціаліст аналізує стан лейкоцитів і тромбоцитів, що, у свою чергу, дозволяє визначити, яка активність імунної системи людини та її здатність до самовідновлення. Також визначає наявність різного роду патологічних змін в клітинній частини - ехіноцітоза, анізоцитозу, пойкілоцтоза, що свідчать про наявність або відсутність патологічних відхилень.


 Аналіз крові за допомогою мікроскопа дає можливість визначити наявність, а також кількість в плазмі крові небажаних включень, які в нормальному стані мають бути відсутні (цукор, кристали холестерину, кристали сечової кислоти, грибки, бактерії тощо).

     
 biorezonansnaya diagnostika organizma na apparate oberon ili У компанії Міжнародний Кораловий Клуб працюють не тільки професіонали і фахівці, які можуть скласти оздоровчу програму, а й досвідчені лікарі, які обстежують Ваш організм і підберуть індивідуальну програму для лікування та оздоровлення особливостей саме Вашого організму.     

 Методи лікування, що використовуються в Кораловому клубі, дозволяють відновити саморегулюючі функції організму, зміцнити здоров'я.  

 Записатися на тестування можна зателефонувавши за телефонами, зазначених у розділі «Контакти» або через форму «Задати запит», вказавши в темі «Заявка на обстеження».

 

 

   Комп'ютерна діагностика «Оберон»

0-oberon-9 Комп'ютерна діагностика на новітній моделі апарата «Оберон» дозволяє продіагностувати, як один орган або систему органів, так і весь організм в цілому!

 

 Даний тип діагностики, що дуже важливо, не є томографією!
   

   У Вас є можливість дізнатися про стан своїх внутрішніх органів, вогнищах захворювання, а також отримати точний діагноз лікарями професіоналам, наприклад, будь-якого роду виразкова хвороба, міома, кіста, мастопатія, аденома, простатит, дисфункція щитовидної залози, дисбактеріоз, камені внутрішніх органів, ендокринні порушення і т.п.

Запитати
Для того щоб дізнатися ціни на продукцію
Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті через форму

Після реєстрації буду доступні всі ціни на товари.